• Aktualności

Klimatyzatory przemysłowe spełniają po części te same zadania, co urządzenia domowe – regulują temperaturę w fabrykach czy zakładach, gdzie procesy technologiczne generują duże ilości ciepła.

Nieprawidłowe działanie urządzeń chłodniczych jest bardzo kosztowne dla przedsiębiorstwa - sprawdź jak właściwie korzystać z klimatyzacji przemysłowej!

Zima coraz bliżej zapowiadane są pierwsze przymrozki czy klimatyzatory ewaporacyjne zostały przygotowane do okresu zimowego?

Odpowiednia klimatyzacja przemysłowa będzie korzystnie wpływała na komfort pracy i wydajność produkcji. Nie bez znaczenia jest również dla przechowywanych w halach materiałów i produktów. Dowiedz się, jakie klimatyzatory przemysłowe wybrać i jaka jest zasada ich montażu.

Różnica w cenie pomiędzy konwencjonalnymi kanałami wentylacyjnymi a rozwiązaniami...

Co to jest wentylacja mechaniczna i w jaki sposób działa?

Każdy budynek powinien być wyposażony w odpowiednią wentylację. Nie tylko poprawia ona komfort przebywania w pomieszczeniach, stanowi również element systemu oddymiania, co istotnie wpływa na bezpieczeństwo. Obecnie coraz popularniejsza staje się wentylacja mechaniczna. Sposób działania tej instalacji, jej zalety i różnice względem wentylacji naturalnej opisujemy w dzisiejszym artykule...