NAMIOTY WESELNE

Nasze klimatyzatory w wersji mobilnej zapewniają odpowiednie chłodzenie w otwartych namiotach imprezowych jako alternatywa dla freonowych, kosztownych w eksploatacji urządzeń.

Namioty tego typu – podobnie jak bankietowe, czy też wystawowe – posiadają niezwykle słabą izolację. Skutkiem tego jest wysoki koszt chłodzenia freonowego, gdyż materiał z którego są one wykonane bardzo szybko się nagrzewa. Klimatyzacja namiotów, którą chcielibyśmy Państwu zaproponować, doskonale radzi sobie z tym problemem, łącząc efektywną wentylację wnętrza oraz funkcjonalność działania urządzenia, uwzględniając fakt, iż ściany takiej konstrukcji imprezowej są częściowo otwarte.

Brak negatywnego wpływu na jakość chłodzenia oraz niewielkie rozmiary urządzenia to niewątpliwie ogromne zalety naszej propozycji. Tak skonstruowana klimatyzacja namiotów jest w stanie zapewnić komfortowe warunki dla każdej imprezy, niezależnie od pory roku. Odpowiednio podłączona i ustawiona nie będzie ona nieporęcznym dodatkiem, a raczej elementem, który wpisze się w tło zabawy, niestrudzenie pracując, by goście czuli się usatysfakcjonowani warunkami, w jakich przyszło im świętować – zarówno likwidując nieznośny upał, jak i zapewniając świeże powietrze.