POMIESZCZENIA KOMERCYJNE

Nasze klimatyzatory ewaporacyjne, wentylatory wyciągowe oraz panele chłodzące  zapewniają odpowiednie chłodzenie w pomieszczeniach komercyjnych, jako alternatywa dla freonowych, kosztownych w eksploatacji urządzeń.

Klimatyzowanie galerii handlowej, klimatyzowanie siłowni lub klimatyzowanie sali fitness to dla naszych klimatyzatorów ewaporacyjnych idealne zastosowanie.

Urządzenia zużywając ok 1,1 kW oraz ok 25 litrów wody na godzinę są w stanie przewentylować i schłodzić od 150 do 300 m2 powierzchni. Są to bardzo efektywne urządzenia, które pozwolą wtłoczyć do pomieszczeń dużo świeżego, natlenowanego i schłodzonego powietrza, co z pewnością poprawi komfort przebywających u Państwa klientów. 

Klimatyzatory ewaporacyjne świetnie sprawdzają się w pomieszczeniach sportowych, gdzie klientom świeże natlenowane powietrze pomoże zapewnić odpowiednie procesy aerobowe.

Klimatyzowanie galerii handlowej, klimatyzowanie sali sportowej lub klimatyzowanie siłowni to świetne zastosowanie dla klimatyzatorów ewaporacyjnych.

KLIMATYZACJA SALI WESELNEJ

Klimatyzatory ewaporacyjne Hitexa znajdują swoje zastosowanie również podczas zabaw weselnych. Aby zapewnić gościom komfort przez całą zabawę, niezbędna jest klimatyzacja sali weselnej. W niektórych salach nie ma możliwości założenia tradycyjnej klimatyzacji, a ich właściciele rezygnują z szukania innych metod schładzania, przez co pomieszczenie znacznie traci na atrakcyjności. Z pomocą przychodzą innowacyjne klimatyzatory ewaporacyjne, które skutecznie i ekologicznie schładzają oraz nawilżają powietrze, zapewniając komfortową zabawę do białego rana.

Czy klimatyzacja sali weselnej jest konieczna?

Nawet jeśli wesele organizowane jest w grudniu, klimatyzacja sali weselnej to element, o którym nie można zapomnieć. Duża liczba osób na małej powierzchni, ciągły ruch oraz całonocna zabawa przy muzyce i alkoholu sprawiają, że w pomieszczeniu momentalnie robi się gorąco. Właściciele sal weselnych, którym zależy na najwyższym komforcie swoich klientów, mogą z łatwością rozwiązać ten problem, inwestując w ekologiczny klimatyzator ewaporacyjny. To nowoczesne urządzenie potrafi szybko schłodzić każdą powierzchnię, wtłaczając świeże, natlenowane powietrze. Klimatyzacja sali weselnej przy pomocy klimatyzatora ewaporacyjnego pozwala zaoszczędzić energię elektryczną, a działanie klimatyzera nie wiąże się z koniecznością zamykania drzwi i okien.

Wynajem klimatyzatora ewaporacyjnego na wesele

Prowadzimy sprzedaż oraz wynajem nowoczesnych klimatyzatorów ewaporacyjnych. Klimatyzacja sali weselnej za pomocą przenośnego klimatyzera ewaporacyjnego jest tania i skuteczna – w porównaniu z tradycyjnym klimatyzatorem pozwala zaoszczędzić do 80% energii elektrycznej. Przenośny klimatyzer wyposażony jest w stelaż z kółkami, dzięki czemu można z łatwością przewozić i ustawiać urządzenie. Wynajem mobilnego klimatyzera to świetny pomysł, który uprzyjemni zabawę gościom weselnym. Klimatyzer można wynająć nawet na ostatnią chwilę, nie martwiąc się tym, że sala weselna zostanie pozbawiona źródła chłodzenia.