POMIESZCZENIA KOMERCYJNE

Nasze klimatyzatory ewaporacyjne, wentylatory wyciągowe oraz panele chłodzące  zapewniają odpowiednie chłodzenie w pomieszczeniach komercyjnych, jako alternatywa dla freonowych, kosztownych w eksploatacji urządzeń.

Klimatyzowanie galerii handlowej, klimatyzowanie siłowni lub klimatyzowanie sali fitness to dla naszych klimatyztorów ewaporacyjnych idealne zastosowanie.

Urządzenia zużywając ok 1,1 kW oraz ok 25 litrów wody na godzinę są w stanie przewentylować i schłodzić od 150 do 300 m2 powierzchni. Są to bardzo efektywne urządzenia, które pozwolą wtłoczyć do pomieszczeń dużo świeżego, natlenowanego i schłodzonego powietrza, co z pewnością poprawi komfort przebywających u Państwa klientów. 

Klimatyzatory ewaporacyjne świetnie sprawdzają się w pomieszczeniach sportowych, gdzie klientom świeże natlenowane powietrze pomoże zapewnić odpowiednie procesy aerobowe.

Klimatyzowanie galerii handlowej, klimatyzowanie sali sportowej lub klimatyzowanie siłowni to świetne zastosowanie dla klimatyzatorów ewaporacyjnych.