CHŁODZENIE SZKLARNI

Hitexa produkuje najlepsze urządzenia które można wykorzystać do porcesów takich jak: chłodzenie szklarni, chłodzenie tuneli, klimatyzacja pieczarkarni przy okazji zapewniając odpowiedni poziom wilgotności tak, aby zapewnić swoim klientom rozwiązania, które mogą zwiększyć wydajność i zyski producentów, ograniczając koszty.

Klimatyzacja pieczarkarni

Klimatyzacja pieczarkarni dzięki naszym urządzeniom jest w stanie zapewnić jednocześnie wysoki poziom wilgotności który jest wymagany w poszczególnych etapach rozowju owocnika.

Klimatyzacja pieczarkarni pozwala na zachowanie odpowiednich warunków klimatycznych wpływa pozytywnie na wzrost grzybni oraz owocowanie. Odpowiednia wilgotność względna chroni rośliny przed występowaniem i rozprzestrzenianiem się grzybów, glonów lub innych schorzeń. Nasze klimatyzatory ewaporacyjne są dobrym rozwiązaniem w procesie takim jak chłodzenie szklarni, chłodzenie tuneli, klimatyzacja pieczarkarni, unikając przypadku przegrzania, które mogą zatrzymać wzrost roślin. Dodatkowo urządzenia te nawilżają powietrze do zadanej wartości oraz kontrolują na bieżąco warunki wewnątrz pomieszczeń.

Oferowane chłodzenia

Oferujemy różne rodzaje produktów które umożliwiają chłodzenie szklarni, chłodzenie tuneli, klimatyzacja pieczarkarni dla produkcji roślinnej, szklarni i tunelów , różne serie, o różnej wielkości, wydajności i mocy silnika.

Nasi klienci doceniają nasze wsparcie zarówno w doradztwie w procesie sprzedaży oraz w działaniach po sprzedażowych, w tym organizacji logistyki i dostawy części zamiennych.

Firma HITEXA to gwarancja nabywanego przez lata doświadczenia w dziedzinach takich jak wentylacja oraz klimatyzacja. Mamy świadomość, że chłodzenie szklarni to proces wymagający analizy wielu czynników oraz zastosowania optymalnych rozwiązań. Właściwe chłodzenie szklarni jest niezwykle istotne ze względu na różnice w naświetleniu danej szklarni. Każda roślina posiada inne warunki, które można uznać za idealne do jej odpowiedniego rozwoju, dlatego proces chłodzenia szklarni jest tak kluczowy. Chłodzenie szklarni ma wpływ nie tylko na zagwarantowanie roślinom odpowiednich warunków, ale również na komfort osób przebywających wewnątrz osób. Zbyt wysoka temperatura oraz niska wilgotność powietrza może znacznie utrudnić zarówno wzrost roślin, jak i przeprowadzenie prac związanych z ich uprawą.

Naszym głównym założeniem jest priorytetowe traktowanie każdego zlecenia, aby chłodzenie szklarni czy też klimatyzacja pieczarkarni było w pełni satysfakcjonujące. Mamy świadomość konieczności wzięcia pod uwagę szeregu czynników charakterystycznych dla danego obiektu. HITEXA to zespół profesjonalistów, którzy zagwarantują Państwu nie tylko doskonale wykonaną usługę, ale również pełne doradztwo oparte na doświadczeniu oraz wiedzy merytorycznej. Pomożemy Państwu wybrać optymalne rozwiązania, aby zapewnić chłodzenie szklarni na najwyższym poziomie. Zapraszamy do kontaktu!